Посадовці приватних підприємств та їхні підлеглі вчинили шахрайську схему, щоб заволодіти бюджетними коштами, які були виділені на гуманітарне розмінування сільськогосподарських земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Вони імітували проведення робіт на вже розмінованих ділянках, щоб виглядати як герої, що рятували від вибухонебезпечних предметів. Ця схема дозволила їм незаконно отримати кошти за роботи, які фактично не проводилися. Наразі шість учасників цієї схеми були підозрювані і загрожує їм покарання до 12 років ув’язнення, конфіскація майна та позбавлення права обіймати певні посади.
Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні