Українські громадяни, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий в Ормузькій протоці Корпусом вартових ісламської революції в квітні, вже залишили територію Ірану і є в безпеці зі своїми родинами. Їхнім поверненням та безпечним виходом займалося Міністерство закордонних справ України, а також українське посольство в Греції. Зусилля української сторони призвели до позитивного результату, і зараз четверо українських моряків вже знаходяться в безпеці разом зі своїми родинами. Вони здорові і наразі не в Ірані. Раніше, у грудні 2025 року, дев’ять моряків, включаючи двох українців, були визволені з піратського полону в Сенегалі.
Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці