Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Укренерго повідомило, що в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення через російські удари по енергетичній інфраструктурі. Зараз тривають роботи зі відновлення електропостачання. Споживання електроенергії зросло через спекотну погоду, тому енергетики закликають громадян економно використовувати електроенергію протягом дня. Також рекомендується активно використовувати сонячні електростанції з 10:00 до 16:00 і економно витрачати електроенергію вечерями з 18:00 до 22:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *