У Києві ввели екстрені відключення світла

Сьогодні у Києві частково припинено подачу електроенергії. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення на лівому березі столиці за дорученням Укренерго. Людей просять берегти електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі причини відключень не розголошуються. Також не виключено, що знеструмлення може стосуватися і правого берега міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *