Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”

З початку обстрілів українських безпілотників по важливих об’єктах енергосистеми у Криму, у регіоні встановлено обмеження на електропостачання та різко скорочено кількість потягів, що сполучаються з Росією. “Глава” Севастополя та компанія “Крименерго” повідомили про введення тимчасових обмежень на електропостачання для уникнення аварій в енергосистемі. Також зменшено кількість залізничних поїздів, які курсують до окупованого півострова. Причини цих заходів окупаційна влада не пояснила. Українські безпілотники завдали ударів по теплоелектростанціям та електропідстанціям у Криму, що призвело до порушень у енергопостачанні та обмежень водопостачання в деяких містах. У такій ситуації поїзди на півострів курсуватимуть лише вдень, а деякі рейси будуть скасовані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *