Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

За інформацією від Генштабу ЗСУ, у ніч на 25 червня сили оборони України вразили три мости на тимчасово окупованих територіях. Ці мости ворог використовував для перекидання військ та боєприпасів. Ще також були уражені склади техніки та командні пункти окупантів на Луганщині та в Донецькій області. Дрони СБУ також здійснили удари по нафтобазі на Кубані та нафтопереробних заводах в Уфі. Ці об’єкти є важливими для паливно-енергетичного комплексу Росії. Також зазначається, що 20 червня українські війська завдали ураження Тюменському НПЗ в Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *