Україна повернула з полону 160 військових

Україна та Росія провели 76-й обмін полоненими, під час якого додому повернулись 160 українських військових, які перебували в неволі з 2022 року. Серед звільнених є бійці, які брали участь у захисті різних регіонів України, включаючи Маріуполь. Всі визволені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, грошові виплати та документи, та потім підуть на реабілітацію після тривалого перебування у полоні. Координаційний штаб висловив подяку США та ОАЕ за посередництво в організації обміну полоненими. Зазначено, що загалом за час існування Коордштабу було повернуто з неволі 9606 військових та цивільних осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *