Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши домовленості щодо припинення вогню. Президент США Дональд Трамп повідомив, що один безпілотник пошкодив верхню палубу корабля, але він зміг продовжити рух. США збили ще три безпілотники, які були спрямовані на цей корабель. Трамп вважає дронову атаку “безглуздим порушенням” режиму припинення вогню. Хоча президент не назвав постраждале судно та час атаки, ЗМІ повідомили, що судно було поранене біля узбережжя Оману. США та Іран наразі ведуть переговори щодо умов мирної угоди, включаючи проходження суден через Ормузьку протоку та урегулювання питань щодо уранових запасів Ірану. Згідно з тимчасовою угодою, обидві сторони мають 60 днів на узгодження цих питань.
Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я