РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині

У ніч на 27 червня російські військові вчинили напади на автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській області. У Запоріжжі внаслідок атаки взгорів резервуар з газом та будівля, але є щасливо нема жертв чи поранених. Пожежу оперативно загасили рятувальники. У Харківській області було під атакою дві автозаправні станції, одна з них зазнала серйозних пошкоджень, виникла пожежа та пошкоджено техніку. Інша станція також отримала удар, але без постраждалих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *