На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій

У Дрогобичі поліцейські затримали чоловіка, який пошкодив меморіал Жертвам німецької окупації 1941-1944 років. Цей чоловік, 32-річний місцевий мешканець, зафіксований на відео, як вчиняє наругу над пам’ятником історії місцевого значення. Правоохоронці встановили його особу та затримали. Виявилося, що він вчинив це у стані алкогольного сп’яніння з хуліганських мотивів. Зараз вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *