Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Українські громадяни, які були утримувані у неволі в Росії після окупації деяких областей України в 2022 році, повернулися додому. Серед них були люди віком від 35 до 66 років, яких росіяни незаконно затримали. Омбудсмен Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про це в соціальній мережі. Він підкреслив, що це сталося завдяки його гуманітарній роботі з російським омбудсменом з прав людини. Деяких українців викрали та утримували у неволі лише через їхні зв’язки з ЗСУ або через їхню участь у обороні своєї країни. Одного звільненого також був доброволець, який долучився до боротьби у Маріуполі разом з бригадою Ангели Тайри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *