Учора вночі окупанти з Росії випустили декілька балістичних ракет у бік Києва, в результаті чого сталося не менше семи вибухів. Начальник Київської МВА Тимур Ткаченко повідомив про це. Наразі відомо, що у Дарницькому районі міста через атаку РФ виникли пожежі за декількома адресами. Одна людина постраждала. Ткаченко зазначив, що одна пожежа сталася біля житлового будинку, а інша – у СТО та нежитловій будівлі.
Удар балістики по Києву: стали відомі наслідки