Іран відповів на удари США по своїй території, наносячи удари ракетами та безпілотниками по американських військових об’єктах у Кувейті та Бахрейні. Це призвело до порушення режиму припинення вогню і призупинення дипломатичних процесів. Іран зазначив, що їх удари були спрямовані проти ключових об’єктів військової інфраструктури США, таких як авіабаза у Кувейті та штаб П’ятого флоту в Бахрейні. Військові Ірану стверджують, що ці кроки були відповіддю на атаки з боку американських військ. Обіцяють “нищівну відповідь” у разі подальших атак. Американські військові, у свою чергу, заявили про нові удари по Ірану після нападу на танкер в Ормузькій протоці.
Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні