Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив у соцмережі, що якщо колись існував “дух Анкориджа”, то зараз він мертвий. Він наголосив, що для Росії важливо припинити вірити в міфічні домовленості і почати серйозні переговори з Україною, щоб завершити війну. Російські посадовці вважають, що США “зрадили дух Анкориджа” через невдалий мирний план, але уряд США стверджує, що жодних остаточних домовленостей не було досягнуто. Російський глава МЗС вже не вважає США об’єктивним посередником у переговорах з Україною, а це може ускладнити ситуацію та подовжити війну.
Сибіга озвучив урок Анкориджа для Росії