Крим накрили блекаути після чергових вибухів

У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, про що повідомили місцеві жителі. Після цього почалися перебої з електропостачанням у декількох містах. Люди чули вибухи в Армянську, Феодосії, Севастополі та інших населених пунктах. Також спостерігалися спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. В соцмережах почали з’являтися повідомлення про відсутність світла у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Попередньою атакою 21 червня Таврійська ТЕС вже зазнала пошкоджень. Офіційна інформація від окупаційної влади Криму щодо наслідків цих вибухів ще не надійшла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *