У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, про що повідомили місцеві жителі. Після цього почалися перебої з електропостачанням у декількох містах. Люди чули вибухи в Армянську, Феодосії, Севастополі та інших населених пунктах. Також спостерігалися спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. В соцмережах почали з’являтися повідомлення про відсутність світла у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Попередньою атакою 21 червня Таврійська ТЕС вже зазнала пошкоджень. Офіційна інформація від окупаційної влади Криму щодо наслідків цих вибухів ще не надійшла.
Крим накрили блекаути після чергових вибухів