Сьогодні вранці в семи областях України сталося відключення електроенергії через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найбільше проблем у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також є знеструмлені райони на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі через обстріли. Використання електроенергії зросло через спеку, тому енергетики радять переносити активність на період максимальної роботи сонячних електростанцій.
Названо області, де складна ситуація зі світлом