Названо області, де складна ситуація зі світлом

Сьогодні вранці в семи областях України сталося відключення електроенергії через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найбільше проблем у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також є знеструмлені райони на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі через обстріли. Використання електроенергії зросло через спеку, тому енергетики радять переносити активність на період максимальної роботи сонячних електростанцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *