Кілька районів Києва залишилися без світла

Сьогодні вранці 22 квітня у Києві були проблеми з електропостачанням в деяких районах міста. Електроенергія зникла у Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому районах. Спочатку без світла залишилися жителі лівобережної частини міста, а потім проблема поширилася і на правий берег. Внаслідок цього тимчасово призупинено рух фунікулера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *