Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо майбутнього участі команди в кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє в першому раунді з Університатею Клуж з Румунії. Він зауважив, що жодний суперник у єврокубках не є легким, і кожна команда представляє високий рівень гри. Тренер висловив повагу до суперника і підкреслив важливість готовності перемагати будь-кого. Костюк також зазначив, що команда буде готуватися до матчів і детально вивчатиме суперника перед поєдинками.
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках