У травні цього року українські війська звільнили удвічі більше території, ніж територію, яку захопила армія Росії за той же період часу. Заступник міністра оборони України Сергій Боєв вважає, що з належною підтримкою партнерів ці успіхи можуть бути ще більш вражаючими. Він зазначив, що вже створено “вікно можливостей” і додав, що українські війська стоять на передовій у протистоянні з однією з найбільших загроз для Європи. Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що з початку року було визволено понад 600 квадратних кілометрів української землі від російських окупантів.
ЗСУ звільнили вдвічі більше, ніж окупувала РФ – МО