З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Один з найбільших нафтовиробників картелю ОПЕК, Об’єднані Арабські Емірати, вирішили вийти з організації через війну на Близькому Сході та нафтовий шок. Тепер Ірак розглядає можливість також вийти з ОПЕК, якщо йому не збільшать видобуток. Ірак планує збільшити видобуток до 7 мільйонів барелів на добу. Це рішення пов’язане з нестачею доходів через обмеження квоти та потребу інвестицій у розвиток інфраструктури. ОАЕ також виходять з ОПЕК через конфлікти щодо квот та можливостей збільшення виробництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *