Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси і розмістив відеозвернення з поясненням свого рішення. Він зазначив, що хоче звільнити пояси, щоб інші боксери мали можливість поборотися за них. Усик подякував всім за підтримку, заявивши, що залишає пояси, але не покидає спорт, оскільки у нього є “останній танець”. Він також зазначив, що це свідоме рішення, яке відкриє для нього нові можливості. Раніше було відомо, що бій Усик-Кабаєл став обов’язковим за рішенням WBC, і українець мав визначитися з обов’язковим захистом титулу. Усик здобув перемогу у своєму останньому бою 23 травня.
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів