США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня, і його не було продовжено. Цю інформацію надав уповноважений Президента України з питань санкційної політики. Раніше у березні США частково послабили санкції на російську нафту через загрози стабільності світового енергетичного ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *