Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс, яка завершила свою дипломатичну місію. Під час зустрічі обговорили безпекову ситуацію та мирні зусилля. Сибіга висловив вдячність за підтримку України з боку США та наголосив на важливості спільних рішень для досягнення миру. Він також підкреслив дружбу зі Сполученими Штатами та віру у подальше зміцнення партнерства між країнами.
Голова дипмісії США завершила роботу в Україні