Келлог озвучив сукупні втрати України й РФ у війні

Новини світу - Келлог озвучив сукупні втрати України й РФ у війні

Загальні втрати Росії та України за понад три роки повномасштабної війни сягнули 1,2 мільйона осіб. Про це заявив спеціальний представник президента США Кіт Келлог в етері Fox News.
“Президент Трамп абсолютно правий. Треба припинити ці вбивства. Коли дивишся на цифри… це масові вбивства – в промислових масштабах. Коли у вас є втрати з обох сторін, які перевищують 1 мільйон, а зараз, за консервативними підрахунками, ми говоримо про 1,2 мільйона, це вражає.”, – повідомив генерал.
За словами Келлога, втрати Москви та Києва вже перевищили кількість убитих і поранених американських військових у Другій світовій війні. Згідно з відкритими джерелами, у 1941-1945 роках США втратили 418 тисяч загиблими і ще 670 тисяч були поранені.
Схожі дані раніше оприлюднили у НАТО. Так, за оцінками розвідки, у війні загинули близько 250 тисяч російських військових, тоді як загальні втрати перевищили 900 тисяч. Міжнародний інститут стратегічних досліджень (IISS) додає, що 376 тисяч росіян, відправлених на фронт, зазнали тяжких поранень.
Келлог також акцентував на масованих російських обстрілах українських міст.
“Без розбору вбивають жінок та дітей за допомогою ракетних атак чи атак безпілотників. Це явне порушення Женевського протоколу 1977 року, який покликаний запобігти цьому. Женевська конвенція – це правила ведення війни. І це було додано до неї. Росіяни підписалися під нею, Сполучені Штати підписалися, і українці теж підписалися. І це зроблено для того, щоб запобігти цим невибірковим вбивствам, які ви бачили на вихідних”, – пояснив він.
Окрім того, під час етеру генерал зауважив, що Київ вже передав Вашингтону список умов для потенційного мирного договору з Росією. Тепер США очікують такий документ і від Кремля.
“Щойно це станеться, Америка “об’єднає” ці два послання, щоб знайти “точку дотику”, – додав він.
Після цього, за словами спецпредставника Трампа, може відбутися нова зустріч делегацій України та Росії.
“Ми хотіли б провести її у Ватикані, і ми були готові, але росіяни не захотіли їхати туди. Тому я думаю, що Женева може стати місцем наступної зустрічі”, – резюмував Келлог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *