У Москві сумніваються, що після відставки прем’єр-міністра Великої Британії Кіра Стармера новий керівник уряду матиме іншу позицію щодо відносин з Росією. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков в коментарі російським пропагандистам у понеділок, 22 червня.
“Кір Стармер ніяк себе не зарекомендував з погляду російсько-британських відносин. Він завжди був прихильником підтримки цих відносин на нульовому рівні, який ми зараз бачимо. Нічим примітним він для нас не запам’ятався на своїй посаді”, – заявив він.
Пєсков додав, що наразі є багато питань чи після Стармера буде краще.
“Навряд чи зараз хтось на політичному небосхилі Великої Британії матиме відмінну від Кіра Стармера позицію щодо наших двосторонніх відносин”, – констатував представник Кремля.
Раніше в понеділок Кір Стармер оголосив про відставку з посади британського прем’єра. Також він відмовиться від лідерства у партії лейбористів.
Як відомо, у липні 2024 року Стармер очолив британський уряд, замінивши на цій посаді Ріші Сунака. Обидва вони активно підтримували Україну на тлі повномасштабного вторгнення Росії.
Кремль відреагував на відставку Стармера