Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив, чому боксер відмовився від титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі. Він заявив, що Усик хоче надати іншим боксерам шанс боротися за пояси. Також відмова від титулів дає його колишньому супернику Ентоні Джошуа можливість знову їх об’єднати. Усик хоче завершити свою кар’єру фінальними боями в США, де він планує написати останній розділ своєї боксерської спадщини. Варто відзначити, що Усик зберіг собі пояс The Ring, але відмовився від інших титулів.
Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу