Магучіх у Загребі здобула золоту нагороду на Континентальному турі

У Загребі, Хорватія, проходять змагання у рамках Континентального туру з легкої атлетики. У конкурсі стрибків у висоту брали участь дві українські спортсменки – Ярослава Магучіх і Ірина Геращенко. Ірина пройшла три висоти, але зупинилася на 1.90 м, тоді як Ярослава почала з цієї висоти. Обидві дівчата добре виступали, пересуваючись далі в змаганнях з кожним подоланням нової висоти. На висоті 1.93 м лише п’ять спортсменок, включаючи Магучіх, продовжували боротьбу. Потім вони перейшли на висоту 1.95 м, яку подолали лише три атлетки, включаючи Магучіх. Українки були єдиними, хто здолав цю висоту з першої спроби. Потім планка була піднята на 1.97 м, де Паттерсон поступилася, а Магучіх подолала її з третьої спроби. Топич спробувала 1.99 м, але не змогла перестрибнути цю висоту, тож золото дісталося Магучіх. У результативній таблиці виглядало так: 1. Ярослава Магучіх (Україна) – 1,97 м, 2. Елеанор Паттерсон (Австралія) – 1,95 м, 3. Ангеліна Топич (Сербія) – 1,95 м. Ірина Геращенко фінішувала на 9-му місці з результатом 1,85 м.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *