На Івано-Франківщині виявили корупційну схему у санаторії Косів, де фіктивно працевлаштовували 37 осіб, які не виконували роботу, але отримували зарплату та премії. Організаторами цієї схеми виявилися співробітники закладу, які розподіляли незаконно отримані кошти. Загалом, завдані збитки державі становлять понад 15,3 мільйона гривень. П’ять осіб були оголошені підозрюваними у незаконному заволодінні майном в особливо великих розмірах. Усім їм встановлено запобіжні заходи у вигляді застави. Справа перебуває під процесуальним контролем обласної прокуратури.
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”