Президент України Володимир Зеленський оголосив, що ретранслятори в Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, припинили свою роботу з 22 червня. Цю інформацію він надав журналістам під час брифінгу. Зеленський наголосив, що деталі щодо демонтажу цих ретрансляторів наразі невідомі, але він вивчає ситуацію. Раніше він вимагав від Лукашенка демонтувати ці ретранслятори, які були встановлені в Білорусі та використовувалися для ударів на території України.
Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський