На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

У Чернігівській області рада оборони прийняла рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Рішення стосується населених пунктів у Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській та Семенівській територіальних громадах. Також продовжено заходи обов’язкової евакуації з семи прикордонних сіл, де ця міра була введена взимку. Усього в евакуації беруть участь близько тисячі жителів, серед них 120 дітей. Очільник обласної військово-цивільної адміністрації підкреслив, що евакуацію необхідно завершити за два місяці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *