Український легкоатлет Олег Дорощук встановив новий світовий рекорд сезону, стрибнувши на висоту 2.33 метри на турнірі Меморіал імені Віталія Лонського в Бердичеві. Це дозволило йому перемогти в змаганнях і здобути золоту медаль. Дорощук намагався підкорити ще вищу висоту, виставивши планку на 2.35 метри, але не зміг цього зробити. Таким чином, він став переможцем турніру, обійшовши чеського спортсмена Яна Штефелу, чий рекорд 2.32 метри був встановлений раніше у цьому сезоні.
На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону