На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону

Український легкоатлет Олег Дорощук встановив новий світовий рекорд сезону, стрибнувши на висоту 2.33 метри на турнірі Меморіал імені Віталія Лонського в Бердичеві. Це дозволило йому перемогти в змаганнях і здобути золоту медаль. Дорощук намагався підкорити ще вищу висоту, виставивши планку на 2.35 метри, але не зміг цього зробити. Таким чином, він став переможцем турніру, обійшовши чеського спортсмена Яна Штефелу, чий рекорд 2.32 метри був встановлений раніше у цьому сезоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *