Російські війська вдарили по автозаправних станціях у Сумах та Запоріжжі. У Сумах відбулося влучання безпілотника типу “Молнія”, що призвело до пожежі на одній з АЗС. Інформація про постраждалих поки не уточнена. Голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації підтвердив, що дим у місті – це наслідки російської атаки на автозаправку.
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі