Прем’єр Британії оголосив про відставку

Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він пояснив, що кожне його рішення було спрямовано на користь країни, а тому він вирішив піти у відставку з посади лідера Лейбористської партії. Стармер звернувся до національного виконавчого комітету партії з проханням затвердити графік проведення виборів лідера. Він залишиться на посаді прем’єр-міністра до завершення виборів. Ця відставка сталася після перемоги мера Великого Манчестера Енді Бернем на довиборах в окрузі Мейкерфілд. Стармер вважає, що більше не має підтримки в партії, тому прийняв рішення про відставку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *