Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих

Сьогодні вранці війська Російської Федерації атакували лікарню в Херсоні з безпілотника, в результаті чого постраждали п’ятеро співробітників. За інформацією Херсонської обласної адміністрації, співробітники медичного закладу отримали мінно-вибухові травми. Також до лікарні була доправлена жінка, яка постраждала внаслідок атаки російського “шахеда” учора вдень у Центральному районі Херсона. Жінка отримала контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травми середнього ступеня тяжкості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *