Сьогодні рано вранці війська Російської Федерації атакували автозаправну станцію на околиці міста Суми. За словами голови обласної військової адміністрації Олега Григорова, у результаті цієї атаки постраждали троє мирних жителів, які перебували на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі встановлюються всі наслідки цієї події.
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих