У червні Служба безпеки України вдруге атакувала російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка є важливим ланцюжком у постачанні пального до Москви. Це сталося в рамках операції, започаткованої президентом Зеленським, спрямованої на вплив на Росію та заклик до завершення війни. Військові СБУ атакували станцію за допомогою безпілотників, які влучили в технічні будівлі об’єкта, спричинивши детонацію. Ця станція важлива для транспортування нафтопродуктів до Москви та для їх експорту через порти Балтійського моря. Попередня атака на станцію відбулася 10 червня.
СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву