США атакували іранські військові цілі

Центральне командування США (CENTCOM) повідомило, що у п’ятницю, 26 червня, вони вдарили по іранським військовим об’єктам у відповідь на напад на комерційне судно, яке проходило Ормузьку протоку. У результаті ударів були пошкоджені іранські місця зберігання ракет і безпілотників, а також берегові радіолокаційні об’єкти. CENTCOM зауважив, що така агресія порушила режим припинення вогню та загрожує свободі судноплавства, оскільки торгівля через Ормузьку протоку є дуже важливою. США продовжують координацію безпечного проходу для комерційних суден і заявляють, що будуть стежити за дотриманням угоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *