США заявили про нові удари по цілях Ірану

Американські військові заявили про нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Центральне командування США повідомило, що після попередніх ударів у відповідь на іранську атаку на судно, Іран відмовився дотримуватися угоди про припинення вогню. Уранські збройні сили запустили безпілотник-камікадзе, який уразив танкер Kiku. У відповідь американські військові завдали ударів по іранській військовій інфраструктурі, системах зв’язку, об’єктах протиповітряної оборони та інших об’єктах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *