У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн

У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 млн гривень. Зловмисники незаконно проклали газопровід до будинку, підключилися до газорозподільної системи та крали газ для роботи котельні. Матеріали передано до правоохоронних органів для відповідальності. Нафтогаз вимагатиме компенсації та обіцяє оприлюднити організаторів схеми. Глава Нафтогазу наголосив, що крадіжки газу призводять до великих збитків, особливо в умовах нападів Росії на газові об’єкти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *