В Україні зафіксували нові знеструмлення

У середу вранці Укренерго повідомило про нові знеструмлення в п’яти регіонах України через російські атаки на енергетичну інфраструктуру та погодні умови. Внаслідок цього споживачі в Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях залишилися без світла. Також через негоду було знеструмлено 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Енергетики вже розпочали ремонтні роботи. Зокрема, споживання електроенергії у країні знизилося через безхмарну погоду, що спричинило ефективну роботу сонячних електростанцій та зменшення енергоспоживання. Громадян просять перенести користування потужними електроприладами на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій та обмежити використання електроприладів у вечірні години.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *