Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але обидві сторони звинувачують одна одну в порушенні умов перемир’я. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що США виконали свої зобов’язання за угодою, але готові відповідати насильством на будь-яке насильство. Ця ситуація виникла після того, як американські військові відповіли на удар іранського безпілотника по вантажному судні в Ормузькій протоці. Президент США Дональд Трамп звинуватив Іран у порушенні угоди про припинення вогню, хоча минулого тижня обидві країни підписали меморандум щодо припинення війни та відкриття Ормузької протоки.
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством