Служба безпеки, Національна поліція та прокуратура виявили ще чотирьох людей, які співпрацювали з російською ФСБ, і підпалювали автомобілі Збройних сил України в Кіровоградській та Одеській областях. Злочинці виконували завдання російської спецслужби, підпалюючи авто після того, як вони поверталися з фронту. Один з затриманих спробував підпалити військовий автомобіль і зняти це на відео для Росії. Вони планували також підірвати електропоїзд, заклавши саморобну бомбу під залізничні колії. Зловмисникам загрожує до 10 років ув’язнення.
Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами