Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб

Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з початку війни вже повернули додому понад 9500 українців, які перебували в полоні у Росії. Лише за цей рік вдалося звільнити 1596 українців. Зеленський також повідомив, що недавно звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких були у полоні з 2022 року. Президент підкреслив важливість продовження роботи з повернення всіх українців з полону та необхідність підтримки їх після повернення додому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *