У середу, 24 червня пресслужба Kyiv City Express повідомила, що Київська електричка буде повертатися до руху по повному залізничному кільці. Ремонтні роботи тривали майже два місяці, але тепер міст між станціями Почайна та Райдужний відкритий для руху з 28 червня. На мосту було оновлено несучі конструкції, додано нові елементи колій та захист від корозії, що підвищить безпеку руху поїздів і продовжить термін служби моста.
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці