Президент США Дональд Трамп повідомив, що Іран не стягує жодних платежів із суден, які проходять через Ормузьку протоку, незважаючи на чутки про інше. Трамп заявив, що якщо ця інформація виявиться неправдою, то США вийдуть з переговорів з Іраном. Він також зазначив, що США не передали Ірану жодних грошей і не розморозили їхні активи, але коли це станеться, гроші будуть використані на закупівлю продовольства для іранців у американських виробників. Також Трамп назвав рекордною кількість нафти, яка пройшла через Ормузьку протоку за один день. Натомість Оман у співпраці з Міжнародною морською організацією (ІМО) ООН відкрив тимчасовий транзитний коридор для суден в Ормузі без стягування митних зборів.
Трамп зробив заяву, щодо платного проходу через Ормуз