Міський голова на Київщині був звинувачений у незаконному заволодінні землею та розтратах бюджетних коштів на суму понад 75 мільйонів гривень. За даними прокуратури, він використовував підставних осіб для отримання земель водного фонду, які потім легалізував через укладення угод з іншими особами. Також було виявлено, що у 2025 році він знову заволодів землею водного та лісового фонду шляхом підробки документів. Проведені роботи з озеленення території також були перераховані безпідставно, що завдало шкоди бюджету. Прокуратура вимагає тримання під вартою для підозрюваного та його відсторонення від посади. У ході слідства було зафіксовано розмови, які можуть свідчити про плани незаконної приватизації землі та одержання неправомірної вигоди.
Мер міста на Київщині отримав підозру