Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

У Херсонській області сталася трагедія – під час атаки на команду саперів двоє працівників гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі – громадяни України. Після цього події організація прийняла рішення припинити роботу з розмінування в Україні з метою забезпечити безпеку персоналу. Під час атаки було використано ракету “Іскандер-М”, проте організація проводить розслідування, щоб встановити усі обставини інциденту. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарну організацію свідчить про небезпеку для працівників у зонах конфліктів. Зараз організація працює тільки у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу. Норвезька народна допомога почала працювати в Україні у 2022 році і займається розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *